fbpx

branding

W tej części znajdziesz odpowiedzi na większość swoich pytań związanych z naszym procesem brandingowym i projektowaniem dodatkowych elementów marketingowych dla Twojej marki.

Bardzo Cię prosimy o zapoznanie się z zawartymi tutaj informacjami i w razie dodatkowych pytań skontaktowanie się z nami mailowo.

01jak wygląda i ile trwa proces metamorfozy?
Etap 1
Prace zaczynamy na nieszablonowej platformie online, na której przejdziesz przez 13 lekcji poświęconych analizie Twojej marki i jej klienta idealnego, do którego będziemy kierować cały przekaz. Na tym etapie pracujesz indywidualnie i wypełniasz specjalne workbooki z pytaniami, które pomogą Ci zebrać w jednym miejscu wszystkie kluczowe aspekty Twojej marki i naprowadzą Cię na drzemiące w Tobie głęboko cele i wartości Twojej firmy. Workbooki są zapisane w edytowalnych plikach PDF, więc możesz je wypełniać na bieżąco w trakcie pracy na swoim komputerze. Wypełnione workbooki przesyłasz następnie do nas. W międzyczasie powstanie dla Ciebie specjalny folder na naszym firmowym Dropboxie. Poprosimy Cię o wgranie workbooków oraz zebranych inspiracji do tego konkretnego folderu. Jeśli nie masz konta na Dropboxie, możesz je założyć tutaj. Po części edukacyjnej możemy spotkać się na omówienie wyników Twojej pracy indywidualnej. Wtedy też porozmawiamy o inspiracjach do dalszej pracy projektowej.
Etap 2
Teraz rozpoczyna się faza projektowania, juhu! Zaczynamy od przygotowania tablic inspiracji do projektu. Tablice będą przedstawiać konkretne wartości i emocje. Przy każdej tablicy znajdziesz też opis kierunku graficznego wraz ze skojarzeniami. Twoim zadaniem będzie wybór jednego z kierunków. W oparciu o tablicę przygotujemy trzy wstępne szkice logo, w stylu dopasowanym do tablicy inspiracji. Następnie będziemy szlifować wygląd logo w ramach 3 tur poprawek.
Etap 3

Na koniec dobierzemy finalne kroje pisma, kolory i, jeżeli taka będzie koncepcja, zaprojektujemy wzór Twojej marki. W kolejnym kroku określimy charakter zdjęć, które będą dopełniały przekaz. W ramach współpracy otrzymasz od nas licencję na wykorzystanie 3 zdjęć komercyjnych.
Etap 4
Kiedy wizerunkowe podstawy będą już opracowane, zaprojektujemy jedną grafikę społecznościową oraz stopkę mailową dla Twojego biznesu. Przygotuj wcześniej odpowiednie dane, które chciałabyś umieścić w stopce, oraz tekst, który ma być częścią grafiki społecznościowej (np. grafiki w tle na Facebooku).
Etap 5
Jeżeli w ramach umowy opracowujemy dalsze materiały firmowe, takie jak pełna oprawa social media, proces będzie trwał przez kolejne kilka tygodni. Przed startem prac otrzymasz od nas szczegółowy harmonogram w formacie PDF. To w nim będą rozpisane dokładne daty dostarczania tekstów i doręczania projektów. W razie pytań o przebieg procesu skontaktuj się z nami mailowo tutaj.
02kiedy otrzymam harmonogram i czy możliwe są zmiany do harmonogramu?
03co jeżeli będę potrzebowała więcej czasu na przemyślenia i konsultacje?
04jak będą przekazywane różne pliki i jak będzie przebiegała komunikacja?
05jakie formaty plików logo otrzymam?
06jak będę opisane kolory i jak będę mogła z nich korzystać?
07czy wybrane dla mnie fonty będą dodatkowo płatne? Czy otrzymam je do użytku w mojej marce?
08jakie zdjęcia dostanę w ramach tworzenia wizerunku?
09czy będę musiała wykonać nową sesję wizerunkową?
10czy możecie polecić fotografa i makijażystkę?
11czy doradzicie mi przy wyborze materiałów do druku? Czy polecicie drukarnię?
12w jakim programie będę mogła edytować grafiki przygotowane w ramach metamorfozy? Czy otrzymam elementy składowe grafik?
13czy mogę robić odstępstwa od brandingu i używać np. innych kolorów albo fontów?
14a co jeżeli nie będę umiała tworzyć własnoręcznie swoich materiałów? Czy mogę liczyć na Waszą pomoc?
15a właśnie, jak zainstaluję stopkę mailową HTML w moim programie mailowym?
16czy po zakończeniu współpracy mogę zdecydować się na kolejne elementy brandingu?
17jak możecie mnie wesprzeć po zakończeniu metamorfozy?
18czy pomożecie mi w technikaliach związanych z e-mail marketingiem?